Wpisy użytkownika DaisyLine z dnia 22 maja 2010

Liczba wpisów: 1

daisyline
 
Pamiętacie jak prosiłam Was o głosy na moją stylizację? Chciałam Wam serdecznie za nie podziękować :* :* :* Dzięki Wam udało mi się zająć miejsce w pierwszej 10 i zdobyć jedną z nagród :D Bon podarunkowy na biżuterię z SIX :)
IMG_5810.JPG

A pamiętacie mój występ w lookr.tv? :P Do studia zostałam zaproszona raz jeszcze, miałam mieć swój program, w którym miałam wcielić się w rolę prowadzącej i przeprowadzić wywiad. Niestety nie doszło to do skutku, rozmyśliłam się, nie pytajcie dlaczego :P Teraz organizowany jest konkurs dla wszystkich dziewczyn, które wystąpiły w programie. Naszym zadaniem jest stworzyć fajną stylizację, odzwierciedlającą naszą osobowość. Do tego mamy użyć prostego białego t-shirtu, który otrzymała każda z nas.
02.jpg

Zdjęcia naszych stylizacji będą oceniane przez stylistów w zbliżającym się odcinku finałowym programu Szafiarki. Zdjęcia mojej stylizacji wrzucę, jak tylko powstaną :)
Miłego weekendu :*
  • awatar Casey: gratuluję wygranej ;) / no i życzę powodzenia w konkursie na najlepsza stylizacje z t-shirtem.. :D na pewno coś magicznego stworzysz :)
  • awatar destina: Gratulacje! Z bialym t-shirtem nie bedzie trudno, bo wg mnie mozna z nim stworzyc wiele wiele wiele super stylizacji :) Powodzenia! :)
  • awatar iks pe ♥: gratuluję i powodzenia ! :*
Pokaż wszystkie (22) ›