Wpisy użytkownika DaisyLine z dnia 24 lipca 2010

Liczba wpisów: 1

daisyline
 
Żyjąc w kłamstwie nie można spać spokojnie. Gdy skłamiesz raz, skłamiesz i kolejny. Jeśli tajemnica dotyczy kilku osób, wszystkie osoby muszą być silne i nikt nie może się złamać. Gorzej, gdy o tajemnicy wie ktoś, kto nie powinien...

Serial opowiada o grupie atrakcyjnych nastolatek. Każda z nich jest inna, każda ma własne problemy, własne życie. Łączy je jedynie dawna przyjaźń i wielki sekret. Nie dowiadujemy się na początku serialu co jest tą tajemnicą, lecz wraz z kolejnymi odcinkami widz wie coraz więcej. W rocznicę zaginięcia jednej z dziewczyn ma miejsce przełom. Bohaterki otrzymują dziwne wiadomości od jednej osoby, która na dodatek podpisuje się pierwszą literą imienia zaginionej. Nie byłoby to na tyle przerażające, gdyby nie fakt, że osoba ta zna największe sekrety każdej z nich. Fakt ten ponownie łączy nastolatki i buduje między nimi więź.

Jestem po emisji 4 odcinka i jestem bardzo mile zaskoczona. Jest to projekt świeży, nie odgrzewany kotlet. Tym razem głównym problemem nastolatek nie jest kwestia w co się ubrać lub jak poderwać nowego przystojniaka w szkole, lecz coś znacznie poważniejszego. Serial bazuje na podstawie pierwszej części z serii książek Sary Shepard. Serial wciąga, lekko i przyjemnie się ogląda.  Mogę polecić go wszystkim osobom, które mają przerwę w oglądaniu takich seriali jak Plotkara, czy 90210.
Pokaż wszystkie (40) ›