• Wpisów: 1410
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 2 dni temu, 15:49
  • Licznik odwiedzin: 1 321 867 / 3336 dni
 
daisyline
 
DaisyLine: Witam wszystkie blogowiczki :)

Po kilku tygodniach spoglądania na blogi postanowiłam założyć swój własny. Zainspirowała mnie Lara (lara9.pinger.pl), dzięki której pierwszy raz zajrzałam na pingera poprzez artykuł o niej samej na Snobka.pl
Drugą osobą, dzięki której tu jestem jest Candice (candice.pinger.pl).

Na moim blogu znajdziecie w większości moje własne kompozycje ubrań oraz rzeczy, które mnie zaciekawiły i zaintrygowały.

Postaram się regularnie zapełniać mój blog, aby stworzył on miejsce, do którego każda z dziewczyn będzie z chęcią zaglądać i czerpać inspiracje.

Być może nie jestem super fashionistką, ale mam nadzieję, że dzięki Wam nią zostanę ;) Nie zawsze interesowałam się tym, co dokładnie w modzie piszczy, ale to się zmieniło.

Zawdzięczam to mojemu ukochanemu mężczyźnie :) :* To on uwielbia ze mną chodzić po sklepach, nosi mi ciuszki do szatni, doradza mi, jest obiektywny i ma wyczucie smaku :)

Do tego kilka czasopism i portale internetowe o modzie i już wiesz co się w świecie mody dzieje ;)

W miarę swoich możliwości staram się zakładać na siebie rzeczy modne z najnowszych kolekcji, ale lubię czasem wrócić do rzeczy z ubiegłych kolekcji, które kiedyś się kochało a teraz kocha się bardziej te nowe ;) i fajne je skomponować z tymi nowo zakupionymi. Skrawek moich prób i starań znajdziecie oczywiście tutaj ...

Mam nadzieje, że blog się spodoba :)

Podziękowania dla dziewczyn i pozdrowienia dla wszystkich :) :*

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego